shapka_top.jpg

                     індивідуальне пошиття жіночого взуття

Носіть натуральне, безпечне, зручне взуття!

   Кожна людина унікальна, тому ми робимо індивідуальне пошиття, щоб ви почували себе у нашому взутті насправді комфортно.
                                                                             

Пошите на замовлення взуття буде зручнішим ніж "магазинне". Людям, у яких ноги не стандартні, підбрати взуття проблематично. Якщо врахувати, що виробники, йдучи шляхом економії, зменшують кількість варіантів з різними параметрами для однієї моделі - все частіше відмовляються від "половинчатих" розмірів і поступово забувають, що у взуття є параметр "повнота", то вибирати взуття потрібного розміру стає дедалі важче. Зручне взуття можна пошити, тільки враховуючи властивості ваших ніг: широка або вузька стопа, високий підйом, необхідність фіксації литки або спеціальна ергономічна устілка. Це та багато іншого може врахувати майстер при пошитті вашої пари. Пошите на замовлення взуття може бути різним як по конфігурації, так і по дизайну. Пара буде обов'язково ручної роботи, виготовлена в єдиному екземплярі руками майстра тільки для вас. Це не лише зручно, а також і приємно.
   Взуття, як і всі вироби зі шкіри, потребує обслуговування вкінці сезону. Це чищення, обробка спеціальними засобами глибокого проникнення, що дає можливість зберегти шкіру еластичною і без тріщин, заміна й профілактика частин, які більш за все піддаються зносу і навантаженням (наприклад набійки), фарбування і відновлення потертих і пошкоджених частин шкіри. Звернувшись до нас, ви отримаєте весь комплекс заходів по обслуговуванні і реставрації вашого улюбленого взуття.
   Кожному покупцю нашого взуття ми даруємо наш сервіс - даємо розширену гарантію на пів року. Протягом шести місяців ми готові безкоштовно міняти профілактику, набійки, шнурки, а також, якщо виникне необхідність (в чому ми сумніваємося), виконати ремонт взуття або його заміну. Ми пишаємося тим, що ми робимо і впевнені у якості взуття, яке виготовляємо, оскільки використовуємо найкращу шкіру та матеріали, щоб взуття було елегантним та зручним у використанні. Ми цінуємо наших клієнтів. Наша мета - зробити вас щасливими.


Заходьте до нас, напишіть або зателефонуйте на будь-який з нижче вказаних номерів:

(044) 592-52-58

(094) 892-52-58

(063) 856-50-75

(066) 163-30-79

(067) 337-30-47

  Гарантія якості та обслуговування!