shapka_top.jpg

Пошиття взуття на замовлення недорого

В Україні пошиття взуття на замовлення недорого - це приваблива пропозиція, яке досить складно знайти навіть у провідних компаній і підприємств на ринку. Але завдяки тому, що наше ательє має широкий профіль роботи і готове запропонувати Вам індивідуальні роботи в цій сфері, то багато людей в Києві звертаються до нас саме для виготовлення взуття згідно з усіма особливостями і їх побажанням.

Ми готові запропонувати клієнтам пошиття взуття на замовлення будь-якого виду, будь це туфлі, сандалі або чоботи, причому ми можемо використовувати для цих цілей найрізноманітніші матеріали: від традиційної шкіри або замші до більш складних варіантів. Також ми можемо прикрашати готовий виріб при такому побажанні клієнта, тому до нас часто звертаються навіть представники модельних агентств, які б хотіли на замовлення взуття пошити недорого для показів або фотосесії.

Для того, щоб отримати у нас пошиття взуття на замовлення недорого, Вам достатньо буде тільки уявити нашим фахівцям зображення майбутнього виробу, причому це може бути, як фотографія, так простий малюнок. Але ми можемо розробити виріб і без цього, просто розпитавши Вас про всі особливості бажаного вироби.

Зазвичай замовлення на пошиття взуття недорого представлені тільки за умови оптових покупок, але в нашій компанії все зовсім інакше, так як ми намагаємося думати про наших клієнтів, і забезпечувати їх якісним виробами за доступною ціною.

Наше ательє пропонує не тільки пошиття взуття на замовлення, але також і аналогічну роботу по виготовленню стандартної одягу, серед яких є шуби, брюки, блузки і практично будь-яку іншу одяг.