shapka_top.jpg

Бутік готового одягу

Бутік готового одягу одяг бутік ательє
Мабуть, у кожного бували ситуації, коли Ви знайшли гарний одяг, але він не підійшов Вам за розміром, кольором або формою. В такому випадку магазин може запропонувати Вам лише інший розмір, а іноді колір, проте цього зазвичай недостатньо. Але якщо Ви звернетесь до нас, то ми можемо не лише запропонувати досить широкий асортимент уже готових товарів, але й можливість переробити їх під Ваші побажання.

У Києві знайдеться лише декілька ательє, які можуть запропонувати Вам широкий асортимент власних товарів, але ми вирішили піти далі і створити власний бутік, в якому Ви знайдете усі основні види одягу. І Ви можете прийти до нас вже сьогодні, щоб приміряти і одразу купити одяг, якщо він Вам підійде. Якщо ж Ви захочете внести певні зміни у товар, то ми готові взятися за цю роботу і виконати її з урахуванням усіх Ваших вимог.

Ми орієнтуємося перш за все на верхній одяг, тому у нас Ви можете купити жакети, пальта і піджаки. Проте ми працюємо з будь-якими видами одягу, тож якщо Ви навіть не знайдете необхідний варіант у асортименті бутіку, можете замовити його пошиття.

Такий варіант є дуже практичним і зручним, бо Вам необхідно лише описати вигляд майбутнього одягу або показати його зображення (фото, малюнок). А так як ми створюємо лише унікальні та дизайнерські вироби, Ви можете розраховувати на те, що придбаний у нашому салоні одяг Ви не побачите в іншій колекції або асортименті якогось магазину (що нерідко буває у мережевих магазинах).

Тож якщо Вам потрібен якісний, гарний  і цікавий одяг, який відповідає Вашим потребам і побажанням — просто завітайте до нашого бутіка готового одягу.

Обирайте найкраще
в бутік-салоні одягу
“Панські Примхи”
в центрі столиці!