shapka_top.jpg

ПОШИТТЯ ХУТРЯНИХ ШАПОК В КИЄВІ

Пошиття хутряних шапок в Києві Замовити пошиття хутряних шапок в Києві
З приходом зими наш модний гардероб обов’язково наповнюється елегантними хутряними шапочками. Адже кожен пан та пані не уявляють свого стилю без цієї невід’ємної частини особистого гардеробу в холодну пору року.

    Підбір головного убору до того чи іншого образу – завдання не з простих, адже шапочка повинна пасувати не лише до верхнього одягу, а й до типу зовнішності. Саме тому й існує пошиття шапок та пошиття інших головних уборів за індивідуальним замовленням.

    Студія індивідуального дизайну одягу «Панські Примхи» допоможе створити образ та визначитися зі стилем хутряної шапки. З нами ви легко зможете впоратись з вибором моделі вашого майбутнього головного убору. В нашому ательє вам також допоможуть: визначитися з хутром, підібрати хутро за кольором, замовити рідкісні види хутра.
«Панські Примхи» - це одне з небагатьох ательє в Києві, де можна пошити хутряні шапки, хутряні пальто, хутряні шуби, коміри, манжети або інші елементи до вашого вже існуючого одягу.

Наші майстри змоделюють саме таку хутряну шапочку, яка ідеально доповнить ваш образ.

    Безпосередньо в нашому ательє можна обрати, купити чи замовити хутро норки, соболя, песця, чорнобурки, бобра, куниці, єнота, кролика рекса .  Зразки найпопулярніших видів хутра представлені у нас на вітрині.
   
Наші майстри якісно шиють шапки з будь-якого хутра. Також ми можемо запропонувати різні моделі пошиття шуб, пошиття інших виробів з хутра.