shapka_top.jpg

Перешити шубу ціна

Наше ательє працює для людей, які знають ціну собі і речам. Якщо Ви відносите себе до людей, які не тільки готові витрачати великі гроші на якісний одяг, але також мають смак, ми можемо запропонувати Вам нову послугу і перешити шубу. Ціна послуги залежить від складності проекту, але результат буде відображатися на зовнішньому вигляді людини. Не відмовляйте собі в задоволенні виглядати красиво і відчувати себе комфортно. Студія індивідуального пошиття одягу «Панські примхи» надає тільки якісні послуги, які спрямовані на те, щоб полегшити життя нашим клієнтам.

Перешити шубу цінаНатуральне хутро вимагає особливої ​​уваги по догляду за ним. Особливо відповідальні власники цього предмета одягу навіть орендують спеціальні холодильні камери для зберігання шуб на літо. Перешити їх за ціною миє бути і недорого, але необхідно, так як розтягнутий хутро, який волочиться по землі і звисає з плечей, створює незручності і неприємні враження від виду власника шуби. У нашому ательє працюють тільки досвідчені дипломовані фахівці, які знають, що робити у Вашій ситуації і як продовжити життя навіть старої шубі. Робота дизайнера і його помічників має ціну, але вони перешиють Вашу шубу таким чином. Що ніхто й не здогадається, що вона не підходила за параметрами або була випадково порвана.

Робота над ексклюзивним предметом одягу проводиться в кілька етапів. Спочатку знімаються мірки і розробляється модель. Ми разом визначаємо, як повинна буде виглядати шуба в результаті роботи, якого вона буде фасону, кольору і навіть в який бік буде направлений хутро. Після того, як ми прошу кожну деталь і дамо виріб на примірку, Ви вирішуєте, чи потрібно переробляти готовий одяг.

Наші клієнти цінують якість послуги за те, що ми надаємо можливість поліпшити будь-який одяг. До нас звертаються за індивідуальним виготовленням взуття, одягу і навіть форми спеціального призначення за окремою ціною. Перешити шубу до нас часто звертаються люди які не можуть розлучитися зі зручною і красивою річчю не за розміром.

Ми здійснюємо Ваші мрії і працюємо над тим, щоб одяг ніколи не сковував Ваших рухів. Почувайтеся вільно і впевнено з ательє «Панські примхи», яке завжди готове швидко і якісно виготовити унікальне взуття і перешити шубу. Ціна послуги обговорюється індивідуально і залежить від складності завдання.

Наші послуги цінують не тільки приватні особи, але і корпоративні клієнти. Ми рекомендуємо ознайомитися з повним списком робіт, які ми готові надати клієнтам в Києві. Зв'яжіться з нами по телефону, щоб дізнатися більше про те, як наші фахівці перешивають шуби за оптимальними цінами.