shapka_top.jpg

Перешив шуб фото до і після

Наше ательє може запропонувати Вам перешив шуб. Фото до і після на офіційному сайті нашої студії можуть допомогти Вам визначитися з фасоном предмета одягу. Наші ціни не тільки залучають широке коло людей, але також дозволяє багатьом приїжджати в ательє і замовляти індивідуальне виготовлення одягу для будь-якого випадку.

Звертайтеся до фахівців студії-ательє «Панські примхи» і замовляйте якісну роботу над верхнім одягом. Ми надаємо не тільки виготовлення взуття, індивідуальний пошив одягу і перешив шуб. Фото до і після реставрації одягу на нашому офіційному сайті дозволять Вам переконатися в професіоналізмі наших співробітників.

Перешив шуб фото до і післяКрім цього, ми також надаємо послуги з виготовлення взуття, ділового одягу, верхній, повсякденному, а також одягу для особливих випадків. Ви можете звернутися до нас за тим, щоб ми розробили фасон одягу для Вашого вихованця. Якщо обставини склалися так, що верхній одяг порвалася, не поспішайте її викидати. Нам знадобиться фото до нашої роботи для перешиваючи шуби. Після того, як ми затвердимо разом з Вами фасон, колір і напрям хутра, дипломовані фахівці приступають до роботи. Ми навіть підбираємо додаткові шкурки в разі, якщо виріб потребує серйозних змін.

Пропонуємо Вам ознайомитися з усіма видами послуг, які ми надаємо в стінах студії. Щоб отримати кваліфіковану допомогу, надсилайте нам своє фото для перешиву шуби. Різниця до і після нашої роботи повністю змінює образ власника шуби, тому наші клієнти звертаються до нас регулярно.

Якщо Ви не знаєте, з чого почати реставрацію верхнього одягу, фото в інтернеті до і після перешиву шуб допоможуть Вам вибрати ту модель, яка буде підкреслювати Ваші кращі сторони і зігрівати в холодну пору року. Ми підберемо для Вас кілька варіантів крою і разом виберемо саме ту, яка підійде Вам. Також Ви можете звернутися до нас за консультацією з приводу догляду за одягом. Ми підкажемо, як найкраще зберігати шубу в літню пору року і що з нею потрібно робити, щоб вона прослужила Вам ще довгі роки. Заходьте на офіційний сайт нашого ательє і надсилайте фото до перешиваючи шуби. Після того, як ми покращимо Ваш одяг, Ви вже ніколи не викинете якісні речі.