shapka_top.jpg

Хутряне ательє ціни

У Києві є безліч ательє, які займаються пошиттям суконь або костюмів, деякі також спеціалізуються на верхньому одязі, але ми одні з небагатьох, хто відкрив хутряне ательє. Ціни на наші послуги є досить доступними, але ми пропонуємо дійсно рідкісні варіанти. Наприклад, у нас представлена можливість з фарбування одягу та нанесення на неї малюнка.

Наше хутряне ательє (ціна) спеціалізується саме на шубах або шкіряних виробах, але це далеко не єдині наші можливості, так як у нас є фахівці за всіма основними видами одягу. І ми пропонуємо не тільки виготовлення з нуля, але також і ремонт зношеного або порваного одягу, що буває дуже важливо для старовинного одягу. А так, як ціни хутряного ательє відповідають ринковим, то до нас звертаються клієнти з усього міста, адже вони впевнені в якості нашої роботи.

Якщо Ви побачили якусь дизайнерську річ, але не можете купити її через високу ціну, то ми пропонуємо Вам звернутися в хутряне ательє. Ціни на виготовлення аналогічних товарів з абсолютно таких самих матеріалів будуть на порядок нижче, а виготовлення займе досить короткі терміни.

До нас часто звертаються як до хутряного ательє, але ціни у нас не є завищеними, незважаючи на роботу з такими дорогими матеріалами. Однак Вам варто враховувати, що ми не організовуємо замовлення або поставки матеріалів, пропонуючи контакти постачальників з доступними цінами. І вже після покупки всього необхідного, ми відразу ж приступимо до роботи.

Хутряні ательє (з цінами нижче середніх) - це досить велика рідкість, а так, як у нас працюють тільки професіонали, Ви можете бути впевнені в якості готових товарів.