shapka_top.jpg

                             індивідуальне Пошиття суконь

   Сукня може змінити не лише зовнішній вигляд, але і внутрішній світ жінки або просто підняти настрій. Ми можемо наповнити свій гардероб різноманітними моделями на всі випадки життя, а іноді одна сукня допомогає відчувати себе комфортно і в офісних буднях, і на романтичному побаченні.
    При індивідуальному пошитті ми допоможемо підібрати вам не лише фасон, але й колір і малюнок, який не тільки приховає недоліки фігури, а ще й підкреслить переваги.
  Тенденції 2018 року передбачають комфортні й неймовірно жіночні сукні, які стануть відповіддю на вічне запитання "що сьогодні вдягти".
Одним з найпопулярніших стане сріблястий колір, який буде досить легко виглядати як в тканинах що в'ються, так і в інших, які імітують срібло. Довжина переважно максимальна, але при цьому, завдяки облягаючому силуету, підкреслить вашу сексуальність, а за рахунок квіткового або геометричного принту, вона приховає деякі недоліки фігури.
    Основним напрямом вважаються відкриті плечі. За рахунок максимально закритого низу, можна сміливо відкрити плечі і декольте. Відкрити плечі ми можемо завдяки широкому і відкритому вирізу, за рахунок форми, яка найбільше підійде вашому образу. Надмірна відкритість сукні може компенсуватися довгим рукавом і вона може підійти навіть для нестрогого офісного дрес-коду. Також для офісу підійдуть довгі вузькі сукні, які можна комбінувати з приталеними жакетами.
    
В моді також сукні з натурального волокна прямого покрою без звуження по талії, які при певній довжині нададуть вашій фігурі стрункості. Така сукня може бути закрита і, здавалося б, при простоті фасону, якраз тут і зіграє свою роль колір при підбірці тканини. В міні-варіантах можуть бути представлені сукні-сорочки оверсайз. Незвичайним виглядає такий фасон з застосуванням м'яких тканин що в'ються, коли втрачається об'єм і класичний спортивний фасон сорочки перетворюється в легкий романтизм. Також в моді зміна силуету за рахунок збірок, оборок, воланів і рюшів. При застосування їх в різних моделях, можна звести до нуля недоліки тієї чи іншої фігури і підкреслити по максимуму її переваги. Ще раз варто відмітити, що та чи інша тканина може зробити сукню ультрамодною.
        

 Милі наші жінки, дівчата, пані і панночки! 

В нашій дизайнерській студії «Панські Примхи» ми зробимо ваш образ ще більш привабливим і досконалим, або навпаки кардинально змінимо його, щоб ви поглянули на себе зовсім іншими очима. Ласкаво просимо в «Панські Примхи».