shapka_top.jpg

Як обрати тканину

З чого краще пошити пальто?

Пошити пальто з натуральної вовни чи синтетичної тканини?

Яку тканину обрати для пошиття верхнього одягу?

Щоразу ми ставимо собі таке питання…

У кожного типу тканин є свої особливості, плюси та мінуси.

натуральна вовна має позитивний вплив

До переваг натуральної вовни необхідно віднести ії корисність та позитивний вплив на самопочуття і настрій людини. Цей факт є безперечним. Наприклад, всі ми знаємо, що для дітей майже завжди використовують ковдри з натуральної вовни

натуральна вовна відмінно зігріває

Вовна не лише відмінно зігріває, але сама вовна як матеріал, ще «дихає», пропускаючи через себе вологу та повітря. Ворс масажує шкіру підсилюючи кровообіг на капілярному рівні. Як Ви знаєте вовняними поясами багато людей лікують свою спину. Але звичайно не можна вважати вовну ліками від усіх хвороб.

натуральна вовна кошлатиться

До мінусів використання натуральної вовни необхідно віднести те, що вона має властивості кошлатитися. Лише синтетика не кошлатиться. Утворення ковтунців, це нормальний природній процес, який виникає при експлуатації будь-яких виробів з натуральної вовни, особливо якщо виріб новий. Чим більше виріб в експлуатації тим менше він кошлатиться.

В цьому випадку ковтунці необхідно видаляти, якщо в домашніх умовах — то спеціальною щіточкою для догляду за вовною. Наше ательє також може запропонувати видалення ковтунців з одягу, що кошлатиться.

натуральна вовна може викликати у схильних людей алергію.

Також мінусом у використанні виробів з натуральної вовни є алергічна реакція у схильних до алергії людей. Але такі ризики можуть бути при використанні і штучної тканини.

Синтетична тканина значно дешевша

Безперечно, різниця в ціні на вироби з синтетичних матеріалів в порівнянні з натуральною вовною буде суттєвою. І це є великим плюсом в бік вибору синтетичної тканини.

Синтетична тканина красивіша

Також синтетична тканина завжди має значно ширшу, виразнішу, яскравішу кольорову палітру.

Синтетична тканина не гріє

Але мінусом є те, що синтетична тканина ніколи не зігріє так, як натуральна вовна. Вона не дихає, а відповідно не дихає тіло. В таких випадках можуть з’являтися різні сторонні запахи.

Синтетична тканина швидко зношується

До негативного моменту також можна віднести те що синтетична тканина швидко зношується втрачає свою красу, тощо

Отже, вибір за Вами. А ми порадимо тканину відповідно до Вашихз потреб і умов використання виробу.