shapka_top.jpg

Індивідуальне пошиття виробів зі шкіри та хутра

Індивідуальний пошив виробів зі шкіри та хутра

Пошиття одягу з хутра та шкіри — основний напрямок роботи нашого салону-ательє. Наші майстри мають багаторічний досвід роботи з цими матеріалами. Шуби та пальта, куртки, хутрові жилетки, спідниці зі шкіри та хутра і будь-які інші традиційні та незвичні вироби — це наша спеціалізація.

Робота зі шкірою і хутром — один із найскладніших напрямків у пошитті одягу, тому навіть у Києві достатньо важко знайти кваліфікованих спеціалістів, які б займалися цим. Але якщо у Вас з’явилася необхідність у проведенні такої роботи, то ми готові надати Вам кваліфіковану допомогу.  Наше ательє орієнтується не тільки на пошиття нових виробів  на замовлення (шуб, пальт та ін.), але також ми виконуємо перешиття одягу з хутра, підгін по фігурі, ремонт.

Якщо Ви завжди бажали отримати гарний виріб із шкіри або хутра, який би відповідав усім Вашим побажання, то ми готові запропонувати Вам найліпший варіант із існуючих — замовити у нас його пошиття з нуля. Для цього Вам потрібно лише придбати усі необхідні матеріали — хутро, шкіру, тканини та фурнітуру (наші спеціалісти порадять не лише самі матеріали, а й місце, де  Ви зможете їх купити) — і обговорити усі деталі майбутньої речі з кваліфікованим майстром. Наприклад, Ви можете замовити не тільки повне пошиття, але ще й фарбування чи нанесення малюнку на виріб, що є рідкістю навіть серед спеціалізованих ательє.

одяг на замовлення зі шкіри та хутра пошиття одягу шкіряний одяг індивідуально

В роботі з хутром важливо правильно сконструювати модель, щоб готовий виріб був не лише красивим, а й зручним — легким та теплим. І так як шкіра і хутро — це основний напрямок нашого ательє, у нас працюють справжні професіонали, які мають значний досвід роботи з цими матеріалами і шиють шуби та пальта, які відповідають цим критеріям.

Ви можете замовити у нас індивідуальне пошиття як шуби чи пальта, так і більш специфічних речей (шкіряних штанів, сумок з хутром і багато іншого). А якщо Ви хотіли б отримати брендову річ, але її вартість зависока, то Ви можете звернутися до нас і показати приклади виробу — фотографії, малюнки — щоб  ми могли ідентично відтворити його.

Наші можливості зі створення одягу обмежені лише Вашою фантазією.

Звертайтесь до салону-ательє Панські Примхи -
і Ви переконаєтесь у високій якості роботи і професійності наших майстрів.