shapka_top.jpg

Норкова шуба переробка

Сьогодні ціни на хутряні вироби є досить високими, особливо якщо це один з рідкісних видів тварин. І тому далеко не кожен може дозволити собі такі товари, але якщо у Вас є своя власна, раніше куплена норкова шуба, переробка якої може стати найбільш доступним варіантом. І якщо у Вас є така одяг, куплена ще багато років тому, то ми можемо допомогти Вам надати їй свіжий зовнішній вигляд.

Норкова шуба переробкаДля того, щоб провести переробку норкових шуб, ми використовуємо найкраще обладнання, а наші співробітники мають значний досвід проведення таких робіт. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що ми зробимо всю роботу швидко і дійсно якісно. А так, як ми можемо запропонувати Вам ще й роботи, пов'язані з іншими видами одягу, то зручним варіантом буде відразу замовити не тільки переробку шуби норкової, але ще і цілого ряду інших виробів, які також могли втратити свою актуальність.

Серед всіх хутряних виробів, найбільш відомої, і в той же час дорогий, стабільно є норкова шуба. Переробка ж такого виробу може обійтися Вам в досить малу ціну, особливо якщо Ви хочете просто перешити її і незначно змінити форму під сучасну моду.

Ми можемо запропонувати Вам переробку норкової шуби провести з урахуванням цілого ряду Ваших побажань, і така робота може включати навіть додаткову обробку і повна зміна зовнішнього вигляду товару.

Перш ніж приступати до переробки шуб норкових, ми обов'язково обговорюємо з нашими клієнтами всі можливості, щоб узгодити не тільки майбутній вигляд і міцність, але і точні ціни, адже вартість вираховується саме на етапі обговорення.