shapka_top.jpg

ЧИСТКА ПАЛЬТО ВІД КОВТУНЦІВ

  Пальто втратило форму, пальто зношується, пальто намочилося, пальто кошлатиться і з’явилися ковтунці на пальто - це проблеми з якими ми з Вами зіштовхуємося у холоду пору року майже щодня.
 Що робити в такій ситуації, купувати нове пальто?

Як відновити форму пальто? Як і чому з’являються ковтунці на пальто?

  Це проблема для кожного, хто носить пальто, пошите з натуральної вовни, адже саме натуральність вовни є ознакою появи ковтунців.

Тому, якщо пальто кошлатиться, то в цьому немає провини ані того, хто його носить, ані виробника. Утворення ковтунців - це нормальний природній процес. Водночас, він створює певні незручності, адже хочеться, щоб улюблена річ завжди виглядала ідеально.

Наші майстри знають, як вам допомогти. Адже послуги з ремонту одягу в ательє «Панські Примхи» дуже різноманітні.  Ми можемо не лише пошити пальто за індивідуальним замовленням чи змінити фасон пальто, а й реставрувати та відновити зовнішній вигляд пальто.

Що означає словосполучення реставрація пальто?

Це досить широкий спектр послуг.

В першу чергу це:

  • чистка пальто та чистка підкладки,
  • обробка парою (ВТО) та просушування пальто,
  • відновлення форми пальто, підняття ворсу.

Також це може бути заміна деяких елементів які зносилися або пошкоджені, наприклад:

  • заміна манжетів на рукавах пальто;
  • заміна коміру пальто;
  • заміна кишень пальто;
  • заміна поясу пальто.

Також, відновлення пальто - це поновлення зовнішнього вигляду тканини, обов’язковою складовою якого, є видалення ковтунців.

Процедуру з видалення ковтунців можливо зробити і в домашніх умовах, наприклад це можна зробити дуже обережно лезом, але завжди існує вірогідність порізати тканину. Особливо прикро якщо річ дуже дорога. Ми зможемо допомогти Вам в обох випадках, але пропонуємо насамперед не експерементувати. Адже, професійна чистка пальто від ковтунців – це видалення ковтунців спеціальним обладнанням, що можна зробити в ательє «Панські Примхи». Отже,  наша студія-ательє індивідуального дизайну  надає широкий спектр послуг  з ремонту одягу.

 Щоб відновити пальто, почистити пальто від ковтунців у центрі Києва, потрібно завітати до нас за адресою: вул. Івана Франка, 7.

Ми завжди до Ваших послуг.