shapka_top.jpg

Перешити норкову шубу

Вам необхідно перешити норкову шубу і виглядати ідеально для заходу? В цьому Вам допоможе ательє «Панскі примхи». Ми більше десяти років надаємо послуги з індивідуального виготовлення одягу та взуття. Наші клієнти можуть повністю покластися на дипломованих фахівців студії, щоб відчувати себе красивими. Ми використовуємо не тільки якісні поєднувані матеріали у виготовленні одягу, а й знання дизайну, щоб надати клієнтам тільки кращий варіант одягу.

Перешити норкову шубуЩоб перешити шубу з норкових шкурок, необхідний професійний досвід і якісне обладнання. Стандартна швейна машинка не може впоратися з шерстю і декількома шарами шкіри, але спеціальне імпортне обладнання дозволяє швидко виконати замовлення і надати Вам предмет верхнього одягу, який прослужить Вам довгі роки і не втратить свій зовнішній вигляд при належному догляді. В процесі перешивання норкової шуби ми можемо використовувати додаткові шкурки, підібрані за кольором і якістю. Наші фахівці розробляють дизайн, стверджують його з Вами і після виконання цілого ряду робіт дають одяг на примірку. У Вас є можливість попросити змінити деякі деталі, щоб результат міг повністю задовольнити Ваші потреби.

Фахівці ательє «Панскі примхи» також займаються іншими видами робіт. Ви можете ознайомитися з асортиментом послуг і прикладами реалізованих проектів на офіційному сайті студії. Завдяки регулярному оновленню інформації наші клієнти першими дізнаються про те, коли ми готові запропонувати нові послуги, в тому числі і пропозицію перешити шубу з норкового хутра.

Зв'яжіться з нами по телефону або заповнюйте форму на нашому сайті, щоб уточнити вартість майбутньої роботи над Вашим одягом або виготовлення нової. Надсилайте фотографії Вашої шуби, щоб ми могли розрахувати попередню вартість послуг. Перешити норкову шубу ми завжди готові для Вас в будь-який день.

З ательє «Панскі примхи» можна не турбуватися про порваній улюбленому одязі, так як наші досвідчені майстри можуть заховати пошкодження. Завдяки досвіду дизайнерів і наявності сучасного обладнання ми можемо перешити норкові шуби будь-якої складності.