shapka_top.jpg

ВІДБІЛЮВАННЯ ОДЯГУ

Чи можна відновити білосніжність одягу в домашніх умовах? Як повернути природний білий колір тканини?

Якщо ваш білий одяг втратив білосніжність, у вас гарантовано є шанси впоратись з цією проблемою. Адже існує багато методів відновлення природної білосніжності одягу в домашніх умовах. Відбілювання перекисом водню – один з методів, який в свою чергу налічує два способи відбілювання.

Перший спосіб

Два літри води змішуємо з однією чайною ложкою перекису водню. Ставимо блузку у воду і періодично розмішуємо, щоб вона рівномірно відбілилася. Оптимальна температура води для відбілювання – 30-40 градусів. Тривалість відбілювання – до 20 хвилин. При більш складних ситуаціях, коли на білому одязі є плями або він сильно пожовтів, в отриману суміш слід додати чайну ложку кальцинованої соди. Можна також підігріти воду до 65-70 градусів, це підвищить ефективність відбілювання, але при цьому слід зменшити тривалість. Відбілювати одяг при такій температурі варто максимум 10 хвилин. Після процедури відбілювання потрібно прополоскати одяг в чистій воді.

Другий спосіб

Робимо розчин співвідношенні: 5 літрів теплої води/1 столова ложка перекису водню/1 столова ложка нашатирного спирту. Кладемо в отриманий розчин випрану білизну і залишаємо на 30 хвилин. Завершуємо процедуру полосканням в чистій воді.

Отже, відновити білосніжність одягу в домашніх умовах цілком реально. Та якщо у вас немає такої можливості і ви хочете звернутися до спеціалістів, ми готові в цьому допомогти, адже наша студія-ательє займається не лише пошиттям одягу.

До ваших послуг:

  • ремонт одягу,
  • хімчистка шуб,
  • фарбування шкіри,
  • чистка пальто від ковтунців,
  • чистка трикотажних речей від ковтунців та багато інших суміжних послуг.