shapka_top.jpg

ПОШИТИ ВЕЧІРНЮ СУКНЮ В КИЄВІ

Кожна жінка бажає виглядати ефектно, екстравагантно і бездоганно. Але як потрібно вдягатися, щоб отримати бажаний результат? Сукня – вид одягу, що підкреслює жіночність. Будь-яку сукню, чи то вечірня, а чи коктейльна сукня, коротка сукня, легка літня сукня, можна вважати візитівкою жіночого гардеробу. Та тільки вдало підібрана сукня може створити ваш неповторний образ. Але успішно підібрати сукню в магазині досить важко, тому в такій ситуації найкращим варіантом є індивідуальне пошиття сукні в ательє.


Вечірня сукня – невід’ємна частина жіночої колекції одягу, хоч і далеко не повсякденний елемент гардеробу. Але існують такі місця чи святкові заходи, на яких вечірня сукня є дуже доречною, а то й незамінною. Отже, куди носити вечірню сукню? Її вдягають в ресторан, на вечірки, світські заходи, в театр, на випускний бал та інші події. Тому, якщо у вашому житті наближається один з таких святкових заходів, варто не гаяти часу, а поспішити замовити індивідуальне пошиття вечірньої сукні. Особливо, якщо вам потрібна сукня на випускну вечірку, її слід замовляти за 3-4 місяці. Адже з наближенням періоду випускних вечорів, список замовлень випускних суконь ущільнюється і тоді стає дедалі важче замовити вечірню сукню, яку слід встигнути пошити до випускного балу.

Знайти ательє в Києві та пошити просту сукню та спідницю не складно, але пошити вечірню сукню в Києві і до того ж пошити якісно, значно складніше. 
         
Якщо ви віддаєте перевагу якісній роботі, майстри нашої студії-ательє підкажуть, яка сукня необхідна саме до вашого свята і зможуть якісно пошити вечірню сукню будь-якого фасону та кольору, яка пасуватиме саме Вам.

Для такої події, як похід в ресторан, найкраще підходить вечірня сукня до підлоги. І ще довгу вечірню сукню вдягають на випускний бал, а також на весілля в ролі свідка. А ось, на вечірку з фуршетом, рекомендовано вдягати коктейльну сукню, довжиною трохи нижче коліна. Влучним вибором при поході в театр у вечірній час буде довга вечірня сукня. Слід відзначити, що коротка чорна сукня доречна  майже для будь-якого вечірнього заходу.

Пам’ятайте, вигляд будь-якої речі залежить від якості тканини. При дуже особливих подіях, щоб ваша майбутня вечірня сукня виглядала ідеально, потрібно не лише якісно пошити її, але насамперед – вдало підібрати тканину. Яка тканина найкраща для пошиття вечірньої сукні? Де купити якісну тканину? На ці та інші питання зможуть відповісти майстри нашої студії-ательє. 
 
Дорогі та якісні види тканин не можливо знайти на полицях в звичайних магазинах, оскільки вони зберігаються лише на закритих складах. З такими складами співпрацюють модельєри та  ательєри.

Якщо у Вас дуже особлива подія і Ви вимогливі до свого вбрання і до якості тканини, ми можемо забезпечити супроводження клієнта на склад ексклюзивних та рідкісних  тканин і допомогти вибрати матеріал для пошиття.

Отже, майстри нашої студії- ательє зможуть  не лише пошити вечірню сукню, пошити коктейльну сукню, чи пошити випускну сукню, а й допомогти у виборі тканини. 

Звертаємо Вашу увагу, що в студії- ательє «Панські Примхи» ми не лише шиємо одяг, у нас також діє така послуга, як ремонт суконь та ремонт іншого одягу, зміна фасону одягу та послуги по догляду за одягом.
Замовити індивідуальне пошиття вечірньої сукні можна в центрі Києва за адресою: вул. Івана Франка, 7.