shapka_top.jpg

Одяг спеціального призначення

Одяг спеціального призначення

Більшість компаній з відкритими офісами, де співробітники приймають клієнтів, зазвичай має певні вимоги до зовнішнього вигляду працівників. Мова йде про корпоративний стиль. Іноді — це просто деталь гардеробу, наприклад, хустинка або шалик в корпоративних кольорах або з елементами стилю компанії. Але часто компанії замовляють розробку і пошиття корпоративного костюму або окремих виробів (жакетів, піджаків, сорочок та іншого одягу з символікою компанії).

Такий одяг може бути у працівників банків, великих магазинів, відділів обслуговування клієнтів тощо.

Окремо слід виділити пошиття одягу (форми) для персоналу готелів та ресторанів. Такий одяг має відповідати стилістиці закладу, бути зручним, практичним, легким в догляді і довговічним.

корпоративний одягМайстри нашого ательє допоможуть розробити та пошити такий одяг для Вашої компанії. Ми, звісно, враховуємо і корпоративний стиль і призначення конкретного предмету одягу, завдяки чому розробимо для Вас найкращу модель і в результаті пошиємо унікальний красивий і функціональний виріб.

Також до одягу спеціального призначення можна віднести такі специфічні вироби, як гімнастичні костюми для виступів, одяг для артистів — танцювальних колективів, балету, хору, артистів цирку тощо. Тут знову ж таки має бути уніфікований стиль для всіх учасників колективу, костюми мають бути зручні, зносостійкі, функціональні і звісно ж красиві. Якщо у Вас є потреба вдягти Ваш спортивний чи танцювальний колектив — обов’язково звертайтесь до нас, це дуже цікава і творча робота, ми будемо раді втілити Ваші найскладніші задуми.

Варто згадати також про шкільну форму — сучасні приватні заклади освіти часто мають свою унікальну форму. Вона має бути гордістю школи, тому розробку виробу  довірте досвідченим фахівцям — тобто нашим майстрам.

Київ хоч і є столицею, проте знайти компанію чи ательє, яке б якісно виконало  роботу з пошиття одягу спеціального призначення — це досить непросте завдання, адже така робота потребує певних навичок від виконавця і якісних матеріалів. Тому наше ательє “Панські Примхи” користується достатньо великою популярністю як серед приватних клієнтів, так і серед корпоративних замовників.

Географічно ми розташувалися у самому центрі міста, тому до нас звертаються не тільки приватні клієнти, які бажають перешити сорочку або штани, а й компанії та підприємства. Ми пропонуємо вигідні умови і широкий асортимент робіт.

На відміну від звичайних магазинів, ми пропонуємо пошити одяг, який буде відповідати саме Вашим потребам.

Ми готові взятися за роботу
будь-якої складності і виконати її максимально швидко.
Ви отримаєте готові вироби,
які пошиті з врахуванням усіх
Ваших вимог до них.


Комплексний підхід до справ і справжній професіоналізм у виконанні — це саме ті риси, які і виділяють нас серед більшості конкурентів на ринку.  Тому ми готові провести повну розробку і пошити форму для персоналу готелів, співробітників банків, підприємств і компаній, де необхідно чітко визначити співробітника серед клієнтів, або вказати на статус самої компанії. Якою б складною і специфічною не була Ваша задача, ми готові виконати роботу максимально якісно і швидко.