shapka_top.jpg

Ремонт дорогого одягу

Фахівці нашої студії-ательє - дуже досвідчені майстри. Це гарантує якість будь-яких робіт, які замовляє наш клієнт. І хоч ательє й спеціалізується на пошитті верхнього одягу, ми не ділимо послуги на пріоритетні і “не дуже”. Якщо нашому клієнтові необхідно перешити або відремонтувати одяг - ми звичайно ж виконаємо якісно і цю роботу.

Ремонт дорогого одягуВи можете бути впевнені в якості ремонту навіть ексклюзивного одягу, наша майстерня дорожить своїм ім'ям і репутацією, а також усіма своїми клієнтами, незалежно від того, яке замовлення Ви у нас робите.

Ми прекрасно розуміємо, що у Вас є речі, які цінніше багатьох нових. Це може бути дорогий брендовий одяг, або одяг з дорогих тканин, або просто улюблена річ. Звичайно, з часом зношуються деталі або тканина, і такий предмет гардероба вимагає ремонту, реставрації. І такий одяг просто неможливо віддати, і тим більше подумати про те, щоб його викинути, а носити далі не можна через зношений вид або зламану фурнітуру.

Вихід є - ремонт одягу в хорошому ательє.

У нашому ательє Ви можете замовити ремонт дорогого одягу (дорогого за вартістю або дорогого вашому серцю), і отримати назад улюблену річ як нову.

Повернути новий вид можна практично будь-якому одягу, головне - знайти правильного майстра.

Чекаємо на Вас в салоні-ательє "Панські примхи" в центрі Києва.

Ми повернемо Вашому одягу ідеальний вид, а Ви знайдете "свого майстра".