shapka_top.jpg

               пошиття виробів з екзотичних видів шкіри

У сучасному світі куртки, плащі, пальта, штани та інший одяг із якісної натуральної шкіри або замші посідають таке ж провідне місце, як, наприклад, чоловічий класичний костюм, краватка або жіноча сукня. Одяг з натуральної шкіри дуже зручний, практичний, довго зберігає форму і ніколи не виходить з моди. А при своєчасному і правильному догляді одяг з натуральної шкіри прослужить вам досить довго.
   Шкіра завжди актуальна. Це один із найстаріших матеріалів для виготовлення одягу. Зараз особливо актуальна у виготовленні не тільки аксесуарів (сумок, портфелів, гаманців, обкладинок, ременів), а й одягу та взуття - натуральна шкіра різних екзотичних тварин: крокодилів, алігаторів, кайманів, пітонів, змій, ящірок, страусів, акул, скатів, підводних змій, різних видів риб, оленів, лосів.
   Наша студія індивідуального дизайну одягу, основною спеціалізацією якої є робота зі шкірою та хутром, займається виготовленням одягу не лише з поширених видів шкіри, в нас також можна замовити індивідуальне пошиття зі шкіри екзотичних тварин, таких як: пітон, кобра, варан, крокодил та інших. Якщо, наприклад, ви бажаєте пошити куртку з пітона чи іншої екзотичної тварини, пропонуємо переглянути нашу колекцію шкіри (фото). Також ви можете завітати в нашу студію-ательє і побачити все на власні очі, а також поспілкуватися безпосередньо з майстром шкіряного одягу.
   Шкіра пітона. У виробах зі шкіри змії домінує шкіра пітона. У країнах Південно-Східної Азії і Південної Америки водиться велика кількість плазунів. Серед них перше місце посідають змії. У джунглях живуть і величезні рептилії - пітони, анаконди. Для місцевого населення видобуток рептилій сягає корінням в глибину століть. Вони навчилися виробляти шкіри змій і робити з неї оригінальні вироби. Крім шкіргалантереї зі шкіри пітона роблять опудала цих рептилій. Вироби зі шкіри пітона виходять оригінального забарвлення, завдяки різним малюнкам і текстур шкір. Найнатуральніший колір шкіри пітона з усіх пофарбованих - сіро-бежевий. Для продажу зараз виробники шкіри пітона фарбують її в будь-який модний по сезону колір і відтінок, покривають лаковим та металізованим покриттям. Особливе місце шкіра пітона займає у виготовленні верхнього жіночого та чоловічого одягу і взуття. Зі шкіри пітона шиють різні куртки, жакети і піджаки, плащі і пальта, спідниці та штани, жилети і навіть корсети. Шкіру пітона в зимовому верхньому одязі також активно поєднують з натуральним хутром.
   Шкіра кобри. Вироби зі шкіри кобри мають свої відмінності від інших зміїних. Володіючи своєю незвичайною структурою, шкіра кобри не схожа на звичні вироби. За розмірами шкіра кобри менша за шкіру пітона, але більша за морську змію, тому переважно зі шкіри кобри роблять взуття, головні убори, портфелі, сумки, ремені, гаманці і рідше одяг.
   Шкіра варана володіє дуже гарною фактурою. але через малі розміри вона не отримала такого поширення, як шкіра крокодила або пітона. Як правило, зі шкіри варана виготовляються одиничні екземпляри аксесуарів, головних уборів або взуття. Дуже незвично виглядає зі шкіри варана одяг - куртки, штани, спідниці, жилети. Цікаві також поєднання шкіри варана зі звичайною, наприклад, овечою шкірою.
          


Шкіра крокодила через її рідкість протягом століть вважалася атрибутом стилю багатих і знаменитих, еталоном успіху і стійкого становища в суспільстві. Шкіра крокодила досить дорога. Для виготовлення одягу, взуття та аксесуарів придатна лише шкіра нижньої (черевної) частини крокодила чи алігатора, знята цілісним шматком. Шкіра алігаторів і крокодилів надзвичайно гнучка, вона набагато гнучкіша за вироби зі шкіри копитних. Виняток становить шкіра каймана, яка покрита ороговілими пластинками. При згинанні, на шкірі каймана з'являються тріщини між пластинками, тому вона рекомендується для пошиття тільки взуття, ременів, сумок та інших аксесуарів. Сьогодні технологія вичинки і фарбування шкіри крокодила дозволяє робити з неї унікальні за формою і кольором вироби, що радують око. Висока якість і довговічність шкіри крокодила зробить покупку бажаною і приємною. Шкіра крокодила дуже популярна серед дизайнерів модного одягу. Також як і раніше особливим шиком є чоботи зі шкіри крокодила, жіночі сумочки, портмоне або ремінь.