shapka_top.jpg

Про нас

Наш салон Панські Примхи — це з одного боку звичайне ательє, але, створюючи його, наша команда заклала в цей проект значно більше. Детальніше про це від автора проекту — Віктора Луценко

— Розкажіть про Ваш проект “Панські Примхи”.

Панські Примхи— В нашій країні вже був період масового і однакового турецького та китайського одягу, який іноді висить по два, три і п’ять років. Сьогоднішній споживач прагне індивідуальності, виразності і одночасно стриманості, а також вибагливості і якості. Я вважаю, що зараз саме час намагатися задовольнити потяг до довершеності наших клієнтів, я б навіть сказав потяг до прекрасного, потяг до мистецтва, бо одяг — це в якійсь мірі мистецтво. А нам цікаво це робити, розвиватися самим, розвивати даний напрямок, і певною мірою розвивати нашу легку промисловість.

— Як виникла ідея відкрити цю майстерню (чому саме зараз, чому саме в таком форматі)?

— Ми відчуваємо себе потрібними людям, це наша улюблена справа, ми знали що завжди нею будемо займатися. Ідея відкрити студію-ательє дизайну одягу виникла спонтанно, звичайно, якийсь період вона виношувалася. Але, мабуть, на небесах сприяли, щоб ми всі познайомилися і об’єдналися — нести людям цікаве, прекрасне, приємне. Для когось [з нас] — це  перехід на інший рівень, для когось — зовсім нова сторінка.

Наш клієнт — будь-яка людина, яка цінить красу, бажає красиво одягатися і просто бути красивою, незалежно від віку.

— Який Ваш особистий досвід та досвід майстрів салону у цій сфері (незалежно від цього проекту)?

— Студія індивідуального дизайну одягу Панські Примхи — це новий проект. Ми знайшли один одного, ми відчуваємо що ми потрібні один одному, тому об’єдналися в команду. Звичайно, кожен з нас є спеціалістом в певному напрямі роботи. Тетяна Миколаївна — майстер  виробів зі шкіри та хутра з великим досвідом пошиття шуб, з досвідом роботи закордоном. Сергій Станіславович: його стихія — верхній  одяг, шкіргалантерея та аксесуари. Він працював для Іво Бобула, Бурсака, гурту “Табула Раса”.

— Яким Ви бачите Вашого клієнта?

— Наш клієнт — це будь-хто, хто переступив двері нашого салону, будь-яка людина, яка цінить красу, бажає красиво одягатися і просто бути красивою, незалежно від віку.
Наш клієнт — це  також будь-хто, хто потребує професійного ремонту одягу, хутряних виробів, тощо.

Наша стихія — це робота з натуральною шкірою та хутром. Але ми шиємо все: пальта, сукні, спідниці, ділові костюми, із задоволенням одягнемо і МАЛЕНЬКИХ і великих клієнтів.

— Які напрямки роботи для Вас найцікавіші?

— Наша стихія — це робота з натуральною шкірою та хутром. З цими матеріалами дуже цікаво працювати. Хутро грає і переливається на світлі. Дуже приємно працювати з соболем. Але це не означає, що ми не працюємо з іншими тканинами — працюємо  з різними тканинами, пальтовими, трикотажними; ми шиємо все: пальта, сукні, спідниці, ділові костюми, із задоволенням одягнемо і МАЛЕНЬКИХ і великих клієнтів.

— Розкажіть про цікаві випадки з Вашого досвіду.

— З цікавих і кумедних ситуацій можу згадати дідулянчика, який шив собі щось на замовлення, а потім щодня заходив і пригощав однією цукеркою.

— Як можна стати Вашим клієнтом?

— Для того, щоб стати нашим клієнтом, просто треба мати бажання стати нашим клієнтом — все інше ми зробимо самі.