shapka_top.jpg

Фарбування шкіри (Київ)

   Одним з напрямів студії-ательє «Панські Примхи» є фарбування шкіри. При цьому можлива кардинальна зміна кольору шкіряного одягу.

     Фарбування шкіри відбувається на високому професійному рівні, завдяки особливому підходу до процесу роботи майстрів ательє з пошиття шкіри в центрі Києва. Весь процес проходить поетапно. Спочатку ми чистимо ті місця, які найбільш піддалися забрудненню. Наступний етап – це грунтовка шкіри, вона виконується для того, щоб згладити шорсткість і потертість на шкірі, які присутні в місцях згинів, манжет, кишень, комірців тощо. Грунтовка також дає основу для рівномірного нанесення фарби. І завершальним етапом є нанесення закріпки, яка надасть пофарбованій шкірі довершений вигляд. Закріпка може бути матовою, середнього блиску, сильного блиску, а також з перламутровим відтінком, за бажанням замовника.

    Спеціально для фарбування шкіряного пальто, шкіряної куртки, шкіряних чобіт чи шкіряної сумочки ми підберемо колір, який вас влаштує. За бажанням, ви можете проконсультуватися в майстрів нашого ательє з пошиття шкіряних виробів (Київ) і отримати необхідний результат. Фарбування може бути частковим (у вигляді косметичного ремонту) або з кардинальною зміною кольору.

Ласкаво просимо в дизайн-студію «Панські Примхи» за адресою:
вул. Івана Франка, 7. Ми стараємося для вас.