shapka_top.jpg

Хімчистка хутряних виробів (Київ)


Для продовження терміну експлуатації ваших хутряних виробів, необхідна профілактика у вигляді хімчистки. Під впливом погодних умов, хутро піддається надмірній вологості і сухості. В результаті на підпушку утворюються потовщення, які з часом кошлатяться і випадають, утворюючи при цьому так звані залисини, потертості. Тому, бажано після закінчення сезону зробити хімчистку.

А тепер, що ж таке хімчистка? Хімчистка – це виведення брудних і жирних плям. Потім, так зване розчісування хутра спеціальною щіткою, щоб підняти ворс і підпушок. І в останню чергу, хутро обробляється спеціальним розчином, який надасть шовковистості і блиску вашому хутряному виробу. І ваша хутряна шапка, шуба, хутряне манто, хутряний комір і навіть хутряні кишені будуть з вдячністю чекати вас до наступного сезону.

Профілактику необхідно проводити раз в один-два роки. І тоді у вас не буде необхідності витрачати набагато більше грошей для відновлення і реставрації хутряного одягу. Косметична хімчистка шуби, яку ви робите вкінці сезону, обійдеться вам набагато дешевше і вам не доведеться витрачати час і гроші, щоб купити додаткове хутро для реставрації вашого хутряного виробу, яке іноді дуже важко знайти, щоб підібрати за кольором, довжиною ворси і густотою.

Послуга хімчистка хутра (Київ) надається в нашому хутряному ательє «Панські Примхи». І якщо ви з якоїсь причини не скористалися нашою пропозицією, ми докладемо максимум зусиль, щоб повернути вашому улюбленому хутряному виробу колишню красу. В нашому ательє хутра ми підберемо все для реставрації: хутро, підкладку, різновиди застібок. А також за вашим бажанням можемо змінити фасон хутряного виробу, надавши при цьому вашій хутряній шапці, шубі чи хутряному пальто абсолютно оновлений вигляд. І вам не доведеться купувати нову річ.