shapka_top.jpg

Хутряне ательє Київ

Ремонт одягу в столиці - це досить поширена послуга, яка представлена відразу декількома мережами, що працюють в цьому напрямку. Але серед усіх виробів найбільш складними вважаються шкіряні та хутряні, які вимагають спеціального підходу, наявності умінь і досвіду. У зв'язку з цим, хутряне ательє в Києві - це досить велика рідкість.

Якщо Ви пошкодили шкіряний виріб або хочете перешити свою річ, то Вам може допомогти наше хутряне ательє (Київ), яке розташувалося практично в центрі міста (станція метро Університет, Золоті Ворота). Розміщення нашого салону в центрі Києва - це одна з головних наших особливостей, оскільки більшість конкурентів працюють в спальних районах, де їх досить важко знайти. Але це далеко не єдина перевага нашого хутряного ательє (Київ), якщо порівнювати його з іншими компаніями.

Щоб отримати шубу з красивим виглядом і розміром, розрахованим на Вашу фігуру, Вам зовсім не обов'язково знову йти в салон і купувати новий товар. Єдине, що необхідно зробити - це відвідати наше хутряне ательє в Києві, взявши з собою своє старе пальто або шубу.

Хоч ми і позиціонуємо себе як Київське хутряне ательє, Ви можете звернутися до нас за будь-якими послугами, пов'язаними з виготовленням або ремонтом одягу. До нас часто звертаються для того, щоб ми перешили складні сукні або верхній одяг, оскільки ми здатні впоратися з подібним завданням, зберігши форму і зовнішній вигляд предмета гардероба.

Для того, щоб скористатися послугами нашого ательє (хутряного) в Києві, Вам необхідно лише зателефонувати до нас і домовитися про зустріч з працівником у зручний час. І не забудьте захопити з собою ту річ, яка потребує ремонту!