shapka_top.jpg

Ремонт одягу

Салон-ательє “Панські Примхи”, окрім розробки та пошиття одягу, пропонує своїм клієнтам також і ремонт або перешиття одягу.

Усі ми маємо улюблений одяг, який хочемо носити якомога довше -  як на святкові події (гарні унікальні улюблені речі), так і у звичайні дні (дорогий практичний зручний одяг). Але якщо носити його постійно, то з часом він зношується і має вже зовсім нетоварний вигляд. Але Вам не варто поспішати з покупкою нової речі, адже Ви можете замовити кваліфікований ремонт одягу, який повністю відновить його.

Також з часом може стати неактуальною (немодною) сама модель, або окремі її елементи. Тут допоможе така послуга, як перешиття одягу. Іноді досить просто оновити  фурнітуру, або довжину моделі — і старий одяг стане сучасним і модним.

Ремонт одягу перешив одягу одяг ремонт

Перешиття також може бути потрібне новим речам — якщо вони не підходять по фігурі і їх треба підігнати. Тобто, якщо Ви придбали новий одяг, але він не дуже підходить за формою чи розміром, або Ви побачили певні недоліки в фактурі тканини  —  наше ательє здатне допомогти Вам у вирішенні цих проблем. І скориставшись нашими послугами, Ви зможете отримати саме таку річ, яку шукали.

Знайти ательє з ремонту одягу достатньо просто у великому місті, але далеко не всі майстри готові взятися за більш складну роботу, ніж просто підшити штани чи вкоротити довжину спідниці, тим більше — переробити дорогий брендовий одяг.

Тому, якщо у Вас виникла потреба врятувати дійсно хорошу улюблену річ з Вашого гардеробу — не ризикуйте, звертайтесь одразу до досвідчених майстрів ательє “Панські Примхи”. Нам цікава складна робота — бо це в тому числі ознака високого професійного рівня нашого салону.

В цілому ремонт одягу зазвичай зводиться до наступних робіт:

- заміна зламаної та застарілої фурнітури (замків, застібок, ґудзиків т. д.)
- підгін по фігурі
- заміна деталей одягу з дефектами
- зміна довжини моделі
- перешиття одягу (зміна конструкції моделі, перешиття під інший розмір)

та інше.

До нас часто звертаються не лише для виправлення проблем, але й для того, щоб передати свою річ іншій людині, яка має не таку фігуру чи зріст. Частіше за все це відбувається з верхнім одягом або хутровими виробами, але бувають і чоловічі костюми, сукні та інше.

Ми беремося за все!

Приносьте свій одяг в ательє “Панські Примхи” -
і ще довго носіть його із задоволенням!