shapka_top.jpg

МОДНІ НОРКОВІ ШУБИ 2017

     На сьогоднішній день відомі найрізноманітніші типи норки, які були виведені з двох основних видів: американська норка (Канада) і європейська норка (Скандинавія).

    Канадський хутровий промисел представлений такими відомими марками як NAFA, Blackglama і American Legend. Blackglama – це одна з найкращих у світі норок, якісного натурального чорного кольору.

    Скандинавська норка поділяється на датську і фінську норки. В свою чергу, фінська норка має такі різновиди: “cапфір”, ”віолет”, ”сріблясто-блакитна”, ”ірис”. Скандинавську норку представляють такі хутряні марки: SAGA – фінський хутряний аукціон, KOPENGAGEN FUR – хутро датських хутрових фермерів-виробників.

    Якщо  бажаєте оновити свій гардероб,  ви можете пошити модну шубу сезону 2017 року, з різноманітного хутра норки.

Для цього потрібно завітати в студію - ательє індивідуального дизайну одягу в м.Києві.

    Модна зима 2017 здивує вас своєю неординарністю, адже зараз в тренді  пошиття шуб, пошиття шапок та інших хутряних виробів яскравих кольорів. “Чим яскравіше, тим краще!”, цю фразу сміливо можна вважати девізом цьогорічного зимового сезону.

    Але якщо ви хочете виглядати не просто модно, а ексклюзивно й неповторно, тоді ви на правильному шляху, адже в ательє хутра ”Панські Примхи” знають, що для цього потрібно зробити. Наші майстри допоможуть вам не лише обрати хутро зразки якого є в наявності, але й розкажуть, яким принципом слід керуватися, щоб досягти бажаного результату.  На місці ви зможете обрати хутро яке вам сподобалося, а також замовити необхідну кількість шкурок, пошити шубу, жилет, хутряне пальто, хутряну шапку, і будьякі інші вироби з хутра.

    Отже, в першу чергу ми рекомендуємо замовити хутро натуральної нефарбованої норки. Глибина кольору і блиск натурального хутра володіють такими якостями відтінку, які неможливо передати за допомогою фарбування. Таким чином, слід додати, що натуральність – це завжди модно. Тому, ви ”вб’єте двох зайців” одразу: ми якісно пошиємо таку норкову шубку саме для вас і вона буде виглядати стильно й елегантно.

Наше ательє хутра розташоване в м. Київ, вул. Івана Франка, 7